!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

2.8 "4 sztuk SUPERB TYBET SREBRNY KIELICH WINA SZKLANKI czerwonego Jade INKRUSTOWANE RUBY Wina Puchar Dekoracji prawdziwe Tybetański Srebrny Mosiądz

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

2.8 "4 sztuk SUPERB TYBET SREBRNY KIELICH WINA SZKLANKI czerwonego Jade INKRUSTOWANE RUBY Wina Puchar Dekoracji prawdziwe Tybetański Srebrny Mosiądz

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w78768

Tagi: Tanie: 2.8 "4 sztuk SUPERB TYBET SREBRNY KIELICH WINA SZKLANKI czerwonego Jade INKRUSTOWANE RUBY Wina Puchar Dekoracji 100% prawdziwe Tybetański Srebrny Mosiądz, wysokiej jakości 2.8 "4 sztuk SUPERB TYBET SREBRNY KIELICH WINA SZKLANKI czerwonego Jade INKRUSTOWANE RUBY Wina Puchar Dekoracji 100% prawdziwe Tybetański Srebrny Mosiądz, dostawcy Statues & Sculptures z Chin.

W magazynie
zł76.92 zł99.89


witaj w moim sklepie
o Nas
czytaj więcej o, kim jesteśmy i co mamy oznaczają. mieć pewność o zakupie z renomowanej firmy z wielu zadowolonych i lojalnych klientów.
tutaj jest chiński fengshui brąz wealth yuanbao pieniądze Jazda Pull kapusta szczęście pomnik, to jest w dobrym stanie, i został stworzony przez wykwalifikowanych rzemieślników w tradycyjnym stylu z drobnymi wyrobami rzemieślniczymi. jest to świetny kawałek cenne kolekcji, a cenne osobiste alter lub bardzo dobry prezent. the praca fizyczna jest bardzo dobrze z niesamowitą szczegółowo. Don 't przegap tej szansy, aby je zdobyć. życzę powodzenia!
uhonorowany Klientów: Zapraszamy do naszego sklepu i cieszyć się na zakupy w " Smile ". mamy okaże się, że być interesujące okazję do sprzedaży różne rodzaje kolekcje i za granicą w regularnych Antyki podstawa. mimo, że jestem tu nowy ale rozumiemy Uczciwości i Szczerze jest ważniejsze dla wszędzie. nasza rodzina Rozpoczęcie działalności w Pekinie i Tybet Od wielu lat temu również korzystać collection z wszędzie. w moim sklepie, istnieje wiele wspaniałych rzeczy, że czekają na ciebie, głównie zaangażowany w zewnętrzny wartość kolekcji z brązu, porcelany, srebrny, cloisonne, dostaw wojskowych, buddyjskie posągi, buddyjskiej dostaw i akcesoriów, takich jak stary rodzina ozdoby rzemiosło. zrobię co w mojej mocy, aby zaoferować im jeden po jeden i zapraszamy do przyłączenia się do konkurencji i zaufanie zamówienie!
międzynarodowe Nabywcy:
należności celnych przywozowych, podatki, i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. opłaty te są w gestii kupującego
proszę skontaktować się z 's urzędu celnego kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie
te opłaty są zwykle dostarczanie ładunków (wysyłka) firma albo kiedy odebrać przedmiot-proszę NIE mylić je z dodatkowe koszty wysyłki
zasady
wszystkie elementy zakwalifikować się do naszych 30 dni gwarancji satysfakcji, chyba że podano inaczej w produkcie aukcji. wszystkie elementy są gwarantowane, aby być w zupełnie nowym stanie technicznym w otrzymaniu zakupu. jeśli są jakieś problemy lub jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z pozycji, prosimy o natychmiastowy kontakt, dzięki czemu możemy zaoferować wymianę lub zwrot towaru.
UWAGA: Wszystkie przedmioty zwrócone powinny być w oryginalnym opakowaniu z wszystkimi akcesoriami, formalności, i treści pierwotnie wysłane z pozycji. szkody spowodowane przez kupującego nie będą objęte polityką.

  • Motyw: Maskotka
  • Materiał: Organiczny materiał
  • Nazwa marki: HUARONGKANGYOU

  • Typ jednostki: lot (4 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.45kg (0.99lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!