!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Logika Zelio SR3MBU01BD Modbus

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Logika Zelio SR3MBU01BD Modbus

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w62056

Tagi: Tanie: Logika Zelio SR3MBU01BD Modbus, wysokiej jakości Logika Zelio SR3MBU01BD Modbus, dostawcy Cables, Adapters & Sockets z Chin.

W magazynie
zł421.77


1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSI BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI.
1. WYSYŁKA NA CAŁY ŚWIAT. (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. akceptujemy Alipay, West Union, TT, etc. po potwierdzeniu wpłaty, zorganizujemy transport tak szybko, jak to możliwe.
3. Proszę dokładnie potwierdzić twój wysyłka adresem zanim delivery. If nie mają jakiekolwiek pytania będziemy skontaktuje się z tobą w czas.
4. jeśli zdecydujesz Metoda sprzedawcy Wysyłka , będziemy wybierać express do dostarczania według towarów i adres zamówienia.
5. Zazwyczaj towar zostanie wysłany do ciebie w czasie. Sometimes kilka dni może zostać przedłużony do celnych lub pogoda.
6. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i dać właściwą odpowiedź i leczenie schemat tak szybko, jak to możliwe. będziemy rozwiązać wszystkie swoje pytania aż będziesz zadowolony.
1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby odesłać go od daty otrzymania go. jeśli więcej niż 7 dni lub jest on używany, a następnie NIE BĘDZIE REFUNDACJI LUB WYMIANY.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSI BYĆ w oryginalnym, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych i ciebie MUSI DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki. The nabywca będzie odpowiedzialna dla wysyłek opłat wracać rzeczy, chyba że produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
3. We zwróci ci PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY , po zarówno kupujący i Sprzedający anulować transakcję z www6.mateuszpek.com. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, jak masz potwierdzone zamówienie na www6.mateuszpek.com!

  • Typ artykułu: Kable, Adaptery i gniazda
  • Nazwa marki: LARATH

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!