!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Maszyna Bezbolesne Spot Mole Tatuaż Brodawek laserowe Usuwanie Plamka Plamki Remover Pen Opieka Piękno Przenośny Sprzęt Do Pielęgnacji Skóry

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Maszyna Bezbolesne Spot Mole Tatuaż Brodawek laserowe Usuwanie Plamka Plamki Remover Pen Opieka Piękno Przenośny Sprzęt Do Pielęgnacji Skóry

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w153

Tagi: Tanie: Maszyna Bezbolesne Spot Mole Tatuaż Brodawek laserowe Usuwanie Plamka Plamki Remover Pen Opieka Piękno Przenośny Sprzęt Do Pielęgnacji Skóry, wysokiej jakości Maszyna Bezbolesne Spot Mole Tatuaż Brodawek laserowe Usuwanie Plamka Plamki Remover Pen Opieka Piękno Przenośny Sprzęt Do Pielęgnacji Skóry, dostawcy Tattoo Needles z Chin.

W magazynie
zł81.36


opis:
typ: do Usuwania Plam Na Długopis
kolor: biały
materiał: Tworzywo abs, stal N eedle
Napięcie wyjściowe: 5 V
Wielkość opakowania: ok. 11 * 4. 3 * 20.8 cm (L * W * H)
waga: około 235g
pakiet w zestawie :
1 * Laser Pen
1 * Kabel USB
1 * Duży Igły
1 * Mała Igła Głowy
1 * angielski instrukcja
5 * małe Igły
cechy:
(1) korzystanie z najnowszych technologii, kontroli mikrokomputera, bezpieczne, wygodne, szybkie.
(2) Za Pomocą 6 regulowany scanspot moc, leczenie inteligentny, niezawodny.
(3) Unikalne elektryczny jonowy technologii, stosowania procesu nie będzie, że ludzie czują się istnienie z prądem elektrycznym, brak krwawienia.
(4) Plug-in, szafy i wygodne do przenoszenia, naładować czas, aby pracować więcej niż pięć godzin.
Opreating Przewodnik:
1. przycisk zasilania (ON/OFF) & #65306; Długie naciśnięcie (ON/OFF) przycisk dla 3 sekund przełącznik, zwrócił na wyświetlaczu LCD moc i pozycji (domyślnie 1st); bez pracy w włączony, 30 secons off the ekranu, naciśnij dowolny klucze może świecić w ciągu 30 minut bez pracy z automatycznego wyłączania, krótkie naciśnięcie (ON/OFF & #65289; klucz do przełącz moc wyjściowa na jednej komórki stanowi plik, istnieje pięć stragany może być regulowana.
2 . pracy klucz (OUT): Naciśnij (OUT) kee, aby rozpocząć pracę, miga na ekranie LCD, aby wskazać normalnej pracy, zwolnienie do przestaje działać.
3 . ochrona: długie naciśnięcie (OUT) przycisk przez 2 minut, aby zatrzymać urządzenie wyjściowe, jeśli potrzebujesz, aby kontynuować pracę, wydanie (OUT) klucz, można nacisnąć ponownie.
4 . wyświetlacz i Ładowania Opis: wyświetlacz na komórki baterii stanowi około 20% elrectricity whne znak baterii miga, proszę ładować; arragement jest za stanowi zmiany biegów z góry na dół 1-5 stragany, sukcesywnie zwiększona;, gdy poziom naładowania zostawić wyświetlacz będzie stosowana przez bicie, bicie, pełne siatki, które nie jest już pełna, urządzenie wyłączy się automatycznie po pełnym naładowaniu; czarny naciśnij państwa na czas ładowania (ON/OFF) przycisk podświetlany ekran LCD (, gdy zasilanie jest zbyt niska, podświetlenie LCD może nie temporatily światła, jest to normalne zjawisko, opłata będzie świecić) .
sposób użycia:
oprócz spot:
porusza się tam iz powrotem w tym kontakt spot lokalizacji lekko, może być wyraźnie stwierdzono, że melaniny w elektryczne akupunktura po saul zoomb czarny spaść, jeśli opadów płytkie plamy, obszar jest mniej,, może się; jeśli większy obszar pigmentacji jest głębiej, to musi być 2or 3 razy do czynienia z bardziej odpowiednie, należy również zwrócić uwagę na hairdrresser przy użyciu elektryczny leczenie akupunktura, poza tym pose utrzymanie klientów, w zależności od fryzjer z ręka elektryczne akupunktura powinien zrównoważyć jitter, żeby spowodować oparzenia podczas przetwarzania, odcienie, wpływ gojenie się ran, zostawić blizny zjawisko.
kropka mola:
gdy dot mole, należy zwrócić szczególną uwagę na rozróżnienie na mole stopniu, niektóre mole rośnie na skórze warstwa powierzchniowa, i wzrost korzeni z krety, głębokie tkanki podskórnej, w tym za pomocą igły na raz, gdy koniec cięcia powierzchni krety, najlepszym wy, aby spalić w małych kwadratów. If wzrostu stosunkowo głęboko mole, poza tym powinny unikać stanu zapalnego po obróbce, lepiej być w 2to 3 dni przed rany uzdrowienie odżywczy krem pokryta niewielką żywych komórkach, może zapobiec skóry wklęsłe dziury, podczas wycierania odżywianie mróz, należy zwrócić uwagę na rany z zapalenie sytuacji, jeśli jest nnot do wycierania.
oprócz guranulation:
elektryczne akupunktura usta lekko kontakt guranulation, pochodną granulacji korzeń komórki do radia igły spalone na śmierć. około tydzień po granulacji może spaść na własną rękę, takich jak granulacji jest małe, można używać lasera radio jednorazowe igły spalanie pożywką dla granulacji, takich jak granulacji jest duży, the duty do spalania przez wiele razy, bo wpływa na gojenie się ran.
oprócz tatuaż i tatuaż:
ogólnie palić tatuaże i tatuaż, jego powierzchnia jest większy, odpowiednie wykorzystuje dużą igły, metodę spalanie tatuaż tatuaż, mniej więcej taka sama jak skanowanie miejsce, czas pracy może być nieco dłużej, powierzchnia jest zbyt duży (więcej niż 3 cm) należy radzić sobie z wiele razy, nigdy nie jeden raz.
w przeciwnym razie, przypadkowo infekcji bakterii, konsekwencją jest niewyobrażalne, kosmetyczka i klient powinien być szczególnie ostrożny, jeśli masz poważne w flammation sytuacji, jak najszybciej do szpitala na leczenie.
uwaga:
1. prawdziwy kolor elementu może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach przedstawionych na stronie internetowej
spowodowane przez wiele czynników, takich jak jasność monitora i jasności światła.

  • Typ: Tatuaż igły

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.35kg (0.77lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!